European Open

sobota, 4 sierpnia 2012

Tak się wspaniale poukładało że miałam okazję jechać do Szwecji na EO :) Chciałam zabrać Mydełko, byłby to wyjątkowo intensywny socjal ale niestety nie miała potrzebnego szczepienia i musiała zostać w domu. Pojechał Zołczak, może to i dobrze, jechaliśmy z pyrkami, Zoe już zna te stworki i wie czego się po nich spodziewać, Madlen móglby być w ciężkim szoku :D
Jechaliśmy przez Niemcy, nocowaliśmy w Lubece, piękne miasto w którym był park gdzie psy mogły biegać bez smyczy, szok :D Następnie płyneliśmy promem, jechaliśmy przez Danię gdzie zwiedziliśmy Kopenhagę aż dotarliśmy do Szwecji.
W samej Szwecji dni upłynęły pod znakiem agility, widziałam mnóstwo znanych psów, mnóstwo znanych ludzi i pełno fantastycznych przebiegów. Zołczak w chwilach wolnych na największych europejskich zawodach agility oczywiście... łapał frisbee :P Co ciekawe szło jej wyśmienicie, ma czasem takie fazy że zaczyna myśleć, zaczyna ładnie skakać i nawet trafiać w dyski, wtedy właśnie miała tą fazę, oby powtórzyło się to na DCDC w Poznaniu ;)

Podczas podróży robiliśmy przystanki nad morzem, wszystko byłoby super gdyby nie ta masa glonów ale pieski miały ubaw po pachy, kilka Zołczaków w towarzystwie pyr by Olga :)
13 komentarzy :

 1. życzymy takiego samego ogarnięcia w Poznaniu ! :D
  świetne zdjęcia !

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymamy kciuki za Poznań! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki za zawody w Poznaniu. Zdjęcia prześliczne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymamy kciuki ! Zdjęcia przepiękne <3
  Pozdrawiam,Ala i Czika .

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia super. Zoe jest zachwycającym psem. Pewnie bardzo miło spędziłyście razem czas w Szwecji :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Glony są pro-zdrowotne, powinnaś dziękować opatrzności za taką darmową odzywkę do łap :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Widać, że pieski miały niezły ubaw, ale nie wyobrażam sobie Psotki po takiej zabawie....:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pozostaje tylko pozazdrościć wyjazdu ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna treść , jak i fajne fotki :) Świetnego masz bloga :) . Przy okazji zapraszam do mnie . pamietnikluny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. masz świetnego psiaka! Jak na razie najbardziej podobał mi się trik z "tup tup", ale to może też przez Twoją przezabawna barwę głosu na tym filmie:)) Fajnie, że masz też bloga, dodaję i będę z miłą chęcią wpadać!

  OdpowiedzUsuń
 11. Czekam z niecierpliwością na nową notkę i strony. Kiedy napiszesz coś o twoim trzecim pupilku?

  OdpowiedzUsuń